Produkty firmy Hörmann posiadają w ofercie składy budowlane Felix Myszków.
2009-05-20
Firma Hörmann jest producentem funkcjonalnych rozwiązań o wysokich standardach bezpieczeństwa. Produkty charakteryzują się nowoczesnością i funkcjonalnością połączoną z atrakcyjnym wzornictwem.

Felix Myszków z bogatej oferty prezentowanej firmy, wybrał dymoszczelne zamknięcia ze stali i aluminium. Są one doskonałe zarówno pod względem pełnionej funkcji, jak i formy. Stanowią niezwykle skuteczną ochronę przed trującymi gazami jakie uwalnia pożar.

Zamknięcia dymoszczelne są niezbędne wśród materiałów budowlanych wpływających na bezpieczeństwo powstającego budynku. Zabezpieczają one ciągi ewakuacyjne i ratunkowe przed trującymi gazami, które w przypadku pożaru niezwykle szybko rozprzestrzeniają się w budynku.

Klienci firmy Felix Myszków doceniają wyjątkowe wzornictwo, jakim charakteryzuje się ten produkt. Różnorodna stylistyka wykonania doskonale komponuje się z każdą architekturą. Zamknięcia dymoszczelne Hörmann łączą w sobie bezpieczeństwo, elegancję i solidność.

Szerokie spektrum aranżacji zapewnia wybór materiału, szeroka paleta kolorów i powłok eloksalowanych. Klienci mogą wybrać zamknięcia dymoszczelne wykonane ze stali lub aluminium. Realizowane są wszystkie kolory z palety RAL, pod warunkiem, że są możliwe do konstrukcji ramowych z profili rurowych. Firma Hörmann gwarantuje wysokiej jakości powłokę proszkową, którą nakłada się w trakcie lakierowanie końcowe.

Składy budowlane Felix Myszków, doceniają wkład firmy Hörmann w rozwój trendu dekoratorskiego wśród tradycyjnych materiałów budowlanych. Dzięki fuzji pięknej stylistyki z funkcjonalnym bezpieczeństwem, oferowane produkty są wysoko cenione na rynku budowlanym. Omawiane zamknięcia dymoszczelne mają zindywidualizowany design. Wygląd zamawianych drzwi z wzorami to oferta specjalna, w której wygląd końcowy produktu zależny jest od upodobań klientów.

powrót do listy