Felix Myszków poleca bezpieczne drzwi zewnętrzne.
2009-06-01

Składy budowlane Felix Myszków od lat polecają swoim klientom produkty najwyższej jakości. Właśnie dlatego w naszej ofercie umieściliśmy drzwi zewnętrzne firmy Hörmann. Dzięki solidnej architekturze zwiększono bezpieczeństwo i komfort produktu.

Felix Myszków uznał te materiały budowlane za produkty najwyższej jakości. Drzwi zewnętrzne Hörmann wykonane są z aluminium. Budulec ten jest niezwykle wartościowy. Materiały budowlane z aluminium nie niszczą się i nie trzeba ich malować, nawet po wielu latach.

Producent zadbał o to, by drzwi zewnętrzne miały zwiększoną izolacyjność cieplną. W tym celu zastosowano podwójne szkło termoizolacyjne w standardowych drzwiach. Takie rozwiązanie technologiczne sprawia, że nadają się do domów energooszczędnych.

Okazuje się, że coraz częściej producenci drzwi dostrzegają potrzebę wyciszenia mieszkań. Firma Hörmann obniża poziom hałasu dochodzącego z zewnątrz, zaopatrując drzwi w izolację akustyczną.

Dom, mieszkanie to azyl, dlatego składy budowlane Felix Myszków dobierają produkty o najwyższym stopniu bezpieczeństwa. Drzwi zewnętrzne Hörmann są najlepszą ochroną w obrębie wejścia do domu. Zastosowano w nich szereg zabezpieczeń: wkładkę patenową, która chroni przed rozwierceniem i wyciągnięciem, przeciwwłamaniowe okucia osłonowe i masywne przeciwwyważeniowe czopy. Dodatkowo drzwi zaopatrzone są w zawiasy odporne na włamanie i zamki zasuwkowe. Powyższe materiały budowlane wykonane są z niezwykle wytrzymałych stopów.

Wysoki walor estetyczny to czynnik, na który klienci zwracają szczególną uwagę. Produkty firmy Hörmann stwarzają możliwość bogatych aranżacji. Drzwi zewnętrzne można połączyć z dopasowanymi wzorem bramami. Warto dodać stylowe elementy, które uatrakcyjnią zewnętrzną aranżację, choćby zadaszenie - idealnie dopasowane do drzwi wejściowych.

powrót do listy