Marley - doskonałe systemy rynnowe, w ofercie Felix Myszkow
2009-06-18

Budując dom warto zainwestować w funkcjonalny system rynnowy. Zadaniem tegoż jest zapewnienie całkowitego odbioru wody z dachu budynku. Składy budowlane Felix Myszków polecają firmę Marley - producenta rynien o najwyższej jakości. Zaufanie do przedsiębiorstwa wzbudza ponad 50-letnia historia, doskonałe produkty, które wysoko oceniono w wielu rankingach i międzynarodowych konkursach.

Rynny Marley gwarantują nie tylko prawidłowe odprowadzanie wody, dodatkowo zapewniają piękny wygląd domu. Wszystko za sprawą szerokiej gamy kolorów, dostępnej w ofercie firmy Marley. 10 orginalnych barw, proponowanych w standardowej ofercie zapewnia duże możliwości aranżacyjne.

Składy budowlane Felix Myszków szczególną wagę przykładają do tego, by materiały budowlane, umieszczane w ofercie, były wyjątkowo trwałe. Polecamy rynny Marley, ponieważ produkt ten charakteryzuje się wysoką trwałością kolorów. Wszystko za sprawą odpowiedniej technologii produkcji. Rura spustowa to połączone dwie warstwy - grubsza wewnętrzna i cienka zewnętrzna. Warstwa prezentowana na zewnątrz jest wzbgacona w środki uszlachetniające, które wzmacniają odporność na promieniowanie ultrafioletowe.

By udoskonalić efekt wizualny rynny Marley zostały zaprojektowane w ten sposób, by połączenia poszczególnych elementów ściśle przyległy do rury. Producent zrezygnował z nieestetycznych kielichów, tworząc spójną całość.

Składy budowlane Felix Myszków doceniają fakt, iż materiały budowlane firmy Marley nie ulegają korozji i uszkodzeniom spowodowanym promieniowaniem ultrafioletowym. Rynny nie wymagają malowania i dodatkowo są odporne na szkodniki agresywne chemicznie substancje skondensowane w kwaśnych deszczach i ptasich odchodach. Warto zauważyć, że instalacja rynnowych Marley jest ułatwiona dzięki lekkości materiału i precyzji wykonania wszystkich elementów.

Budulec, z którego wykonano rynny ma niespotykane mechaniczne właściwości. Dzięki nowoczesnej technologii wykonania, półwiecznemu doświadczeniu i unikalnej kompozycji chemicznej rynny są wyjątkowo elastyczne, przez co odporne na uszkodzenia i, w razie potrzeby, utrzymują ciężar drabiny.

powrót do listy