Aluplast Liderem Rynku Stolarki 2015
2015-12-02

14 października w warszawskiej siedzibie Business Centre Club odbyło się kolejne spotkanie biznesowego klubu Forum 100 połączone z wręczeniem Certyfikatów dla Liderów Rynku Stolarki 2015.

Wśród dostawców komponentów do produkcji okien po raz kolejny wyróżnienie Lider Rynku Stolarki 2015 w kategorii profile z PVC otrzymała firma Aluplast. Wyróżnienia Lider Rynku Stolarki 2015 przyznawane były w oparciu o wyniki sprzedażowe w 2014 roku. 

Marketing Manager aluplast sp.z o.o.. Ubiegły rok był dla nas bardzo dobry. Poza umocnieniem naszej pozycji rynkowej wprowadziliśmy również do oferty kolejne innowacyjne systemy, które powinny zwiększyć konkurencyjność naszą i naszych klientów. Centrum Analiz Branżowych poza monitorowaniem wielkości sprzedaży firm z branży stolarki, prowadzi również regularnie badania opinii o firmach i markach. Bardzo sobie cenimy, że poza największym wolumenem sprzedaży, nasza firma jest w swojej kategorii najwyżej oceniana przez producentów okien w kategoriach: najlepsza relacja jakości do ceny, firma o najszerszej ofercieoraz najbardziej innowacyjny dostawca systemów okiennych z PVC


Bardzo cieszymy się, że w dwudziesty rok naszej działalności w Polsce wchodzimy jako lider rynku systemów okiennych z PVC – podsumowuje Marcin Szewczuk,

Gala zgromadziła blisko 150 menedżerów firm okienno-drzwiowych, którzy mieli możliwość zapoznania się również z prezentacją wyników sprzedaży okien i drzwi w I półroczu br., przygotowaną przez specjalistów z Centrum Analiz Branżowych. Zaprezentowano prognozy dla branży na cały rok 2015 oraz na kolejny sezon: spodziewana jest dalsza poprawa sprzedaży zarówno na rynku krajowym, jak i w eksporcie.

 

powrót do listy