Felix Myszkow promuje nowatorskie rozwiązania.
2009-08-10

Składy Budowlane Felix Myszków, przez lata współpracy z wieloma producentami materiałów budowlanych, wspierają nowatorskie rozwiązania techniczne. W ofercie firmy nie mogło zabraknąć produktów Onduline.


Firma Onduline jest producentem wysokiej jakości pokryć dachowych. Stopniowo wzbogaca swoją ofertę, proponując klientom także produkty umożliwiające budowę fundamentów. Badacze i wynalazcy, działający pod skrzydłami Onduline, szukają funkcjonalnych rozwiązań, które uczynią ofertę firmy nowoczesną i jednocześnie praktyczną.


Felix Myszków poleca nowej generacji izolacje refleksyjne. Produkt ten to wielowarstwowa, cienka mata izolacyjna. Firma Onduline, tworząc tę elastyczną membranę, zadbała o wysoką jakość izolacji cieplnej.


Zasada działania folii izolacyjnych Onduterm jest zaskakująco prosta. Termoizolacja refleksyjna odbija energię cieplną w postaci promieniowania. Nowoczesna membrana składa się z trzech warstw. Zewnętrzne to metalizowana folia poliestrowa i zbrojona folia poliestrowa, wypełnienie zaś - w zależności od wersji produktu - składa się z maty poliestrowej, folii metalizowanej i dodatkowych warstw pianki polietylenowej.


Efektywność folii refleksyjnej jest niezwykle wysoka. Odbijając energię cieplną, na zasadzie lustra, materiał (w zależności od rodzaju i grubości poszczególnych warstw) unika absorpcji do 92% promieniowania cieplnego. Folia jest w stanie wchłonąć jedynie 1% energii cieplnej. Dzięki zastosowaniu tej rewolucyjnej technologii zyskujemy 30% oszczędności przy ogrzewaniu lub chłodzeniu.


Zalety folii Onduterm:


    * doskonała izolacja dachów, poddaszy, ścian i podłóg


    * łatwość dopasowania się do powierzchni


    * ochrona przed przegrzaniem latem


    * łatwy transport


    * ochrona przed utratą ciepła zimą


    * doskonała izolacja akustyczna


    * zastępuje folię paroizolacyjną


    * prosty, szybki i tani montaż

powrót do listy