FAKRO na targach BUDMA
2016-02-06

Trzeci dzień targów BUDMA dobiegł końca. Stoiska FAKRO były tłumnie odwiedzane przez zwiedzających, którzy mieli okazję zapoznać się z najnowszą ofertą produktową. Doradcy odpowiadali na pytania przybyłych, wyjaśniając sposób montażu i zalety produktów. Nie zabrakło na nich słodkiego poczęstunku z okazji „tłustego czwartku”.


FAKRO Złotym Partnerem XV Kongresu Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy oraz VIII Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy


Uroczysty przemarsz dekarzy w towarzystwie orkiestry dętej rozpoczął XV Kongres Stowarzyszenia Polskich Dekarzy. Wydarzenie to doskonała okazja do spotkania się dekarzy z różnych regionów Polski. Od początku targów BUDMA dekarze rywalizowali się ze sobą uczestnicząc z VIII Mistrzostwach Polski Młodych Dekarzy. FAKRO było Złotym Partnerem mistrzostw. Cieszy nas zaangażowanie młodych ludzi, którzy budują naszą przyszłość i jakość. Rzetelny dekarz, potrzebuje wysokojakościowych produktów, dlatego jesteśmy dumni, że okna marki FAKRO są przez nich tak często montowane w domach i zakładach pracy. Wszędzie tam, gdzie chcemy czuć się dobrze, komfortowo i bezpiecznie – skomentował Janusz Komurkiewicz, członek zarządu.


W tegorocznych Mistrzostwach Polski Młodych Dekarzy wzięło udział 32 młodych dekarzy, którzy pod okiem 16 mentorów montowali okna na różnych rodzajach połaci dachu. Przyznano po trzy nagrody w następujących kategoriach: dach metalowy, dach stromy oraz dach płaski. Najlepsi będą reprezentować Polskę podczas Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy w Warszawie.


Kongres zakończył się jubileuszowym podziękowaniem skierowanym do dekarzy przez Janusza Komurkiewicza. Za każdym produktem marki FAKRO oraz dobrze wykonaną pracą stoją ludzie. Dziękujemy Państwu za 25 lat współpracy – podsumował Janusz Komurkiewicz. Wszyscy zgromadzeni zostali poczęstowani jubileuszowym tortem i wspólnie z FAKRO świętowali jego srebrny jubileusz.FAKRO na targach BUDMA - Dzień 2 


MTP dziękują FAKRO za 25 lat


Podczas 25 targów BUDMA odbyła się konferencja skierowana do firm, które w bieżącym roku świętują swój jubileusz. W mowie powitalnej Przemysław Trawa – prezes zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich, zauważył, że w 2016 roku dużo liczba firm świętuje swoje jubileusze – 20, 25, a nawet 35-lecia. Historia oraz dynamika zmian i rozwoju tych firm rozpoczęła się u progu nowej rzeczywistości gospodarczej. Początki FAKRO również sięgają czasów transformacji w życiu społecznym, politycznym i gospodarczym. W ciągu 25 lat działalności FAKRO stało się wiceliderem w światowej branży okien dachowych i schodów strychowych.


Podczas konferencji organizatorzy targów – Międzynarodowe Targi Poznańskie wręczyli statuetki dziękując firmom obchodzącym swój jubileusz,za dotychczasową współpracę. Nagrodę i podziękowanie w imieniu firmy FAKRO odebrali: Janusz Komurkiewicz – członek zarządu oraz Sławomir Gawlik – dyrektor Marketingu.


FAKRO na targach BUDMA jest już 25 raz. Wydarzenie jest doskonałą okazją do budowania partnerskich relacji między firmami z branży budowlanej. Sukces naszej firmy zawdzięczamy innowacyjnym produktom oraz lojalności i zaufaniu jakim obdarzają nas nasi klienci. Targi BUDMA, to miejsce, w którym kiełkują i wzrastają nasze relacje z partnerami – komentuje Sławomir Gawlik - dyrektor Marketingu.


FAKRO na targach BUDMA - Dzień 1 


Firma FAKRO, wicelider na światowym rynku okien dachowych i schodów strychowych już po raz 25 zagościła na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA, które podobnie jak FAKRO, świętują swoją srebrną rocznicę.


Na dwóch stoiskach o łącznej powierzchni wystawienniczej 160m2 FAKRO zaprezentowało szeroką gamę innowacyjnych produktów, wśród nich między innymi; okno do dachów płaskich DEF w wersji ColourLine, okno balkonowe FGH-V Galeria oraz energooszczędne schody strychowe LWT. Stoiska FAKRO cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających, którzy chętnie korzystali z fachowej porady ekspertów. Szczególną uwagę zwrócono na funkcjonalność markiz oraz markizolet do okien pionowych prezentowanych na stoisku w zróżnicowanych wariantach kolorystycznych oraz różnych sposobach sterowania.


Fachowy montaż markiz FAKRO został zaprezentowany przez Wojciecha Chronowskiego - managera tej grupy produktowej, który szczegółowo omówił kolejne kroki poprawnej instalacji produktu. Prezentacja odbyła się w ramach - organizowanej cyklicznie podczas targów - „Monteriady”.


Przez cały dzień trwały Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy, których złotym Partnerem jest FAKRO. Dekarze z całej Polski, dopingowani przez odwiedzających walczą o zaszczyty. Rywalizacja potrwa do czwartku, wtedy też najlepsi zostaną nagrodzeni.


Tegoroczne Targi Budownictwa i Architektury BUDMA rozpoczęła uroczysta inauguracja, na której byli obecni przedstawiciele władz rządowych i samorządowych oraz reprezentanci organizacji branżowych. Po symbolicznym przecięciu wstęgi wręczono Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz nagrody okolicznościowe, przyznane przez Prezydenta Miasta Poznania. Firma FAKRO, obchodząca w bieżącym roku Jubileusz 25-lecia swojej działalności, otrzymała od organizatorów MTP, statuetkę, symbolizującą uznanie za dotychczasowe osiągnięcia i profesjonalizm oraz podziękowanie za 25 lat owocnej współpracy.Budownictwo jest oknem na świat. Międzynarodowe Targi Poznańskie jako jedne z największych branżowych targów Europy Środkowo-Wschodniej, są okazją do poszerzania horyzontów, wymiany doświadczeń, a w efekcie do kreowania nowych rozwiązań w branży stolarki budowlanej. Trzeba przyznać, że przez 25 lat misja targów została wypełniona – skomentował Janusz Komurkiewicz, członek zarządu.


Pierwszy dzień targów BUDMA już za nami, zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej, na której już jutro opublikujemy relację z kolejnego dnia targów.

powrót do listy