OZE w Polsce. Jest ustawa i co dalej?
2016-07-09

być może nowelizacja ustawy o OZE nie odzwierciedla oczekiwań branży OZE, nie mniej jednak posiada również i pozytywy. Przede wszystkim w końcu jest, reguluje rynek OZE w Polsce oraz pozwala na budowanie strategii i realizację planów inwestycyjnych.

Należy również zwrócić uwagę na to, że mimo wszelkim przeciwnościom branża OZE nadal się rozwija i będzie się rozwijać.

Doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszym informacjami branży OZE i nawiązania cennych kontaktów będą Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO ® Poland, które odbędą się w dniach 19 - 21 października 2016 r. w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

Targom towarzyszyć będzie szereg profesjonalnych konferencji i forów biznesowych, podczas których krajowe i międzynarodowe organy publiczne, stowarzyszenia, naukowcy oraz firmy związane na co dzień z branżą OZE zaprezentują najnowsze trendy, wyniki badań, technologie i innowacje w swoich dziedzinach.

Konferencja poświęcona będzie omówieniu potencjału magazynowania energii w Polsce m.in. w świetle ustawy o OZE, Planu na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju oraz Planu Rozwoju Elektromobilności w Polsce. Przedstawione zostaną kierunki badań oraz rozwiązania w zakresie magazynowania energii stosowane w Europie i na świecie, zarówno w zakresie wielkoskalowych magazynów energii jak też zasobników do domowego użytku.

powrót do listy