40 lat pracujemy na Twoje zaufanie

Doświadczenie, profesjonalizm, rzetelność to cechy, które budują naszą firmę od niemal 40 lat. Jesteśmy efektywnym partnerem, któremu możesz zaufać. Sprowadzimy auto na miarę Twoich potrzeb i Twojego portfela. Pozyskujemy samochody: nowe, używane, poleasingowe, jak również z wynajmu długoterminowego i windykacji.Od lat prowadzimy krajowy i międzynarodowy transport samochodowy. Mamy więc praktyczne doświadczenie w motoryzacji.

Nigdy nie kupujemy „kota w worku”.

Nasze auta są skrupulatnie sprawdzane pod kątem technicznym, jak również pod względem formalnym (posiadania niezbędnych dokumentów).

Sprowadzimy Twój wymarzony samochód, a Twoje auto będzie Ci służyć przez kolejne lata, dając radość z każdego przejechanego kilometra. Od podszewki znamy realia rynku pojazdów. Współpracujemy z grupą sprawdzonych partnerów, którzy są gwarantem efektywnej transakcji.
Nie trać czasu na żmudne poszukiwanie samochodu, sprawdzanie stanu pojazdu oraz kompletowanie niezbędnych dokumentów. Wybierz nas i zyskaj pewność, że Twoje auto będzie sprawdzonym produktem. Mamy indywidualne podejście do każdego klienta. 
Używane samochody pozyskane z pewnych źródeł i sprawdzone pod kątem technicznym, pozwalają zaoszczędzić pieniądze i służą niezawodnością na równi z nowymi. Zapoznaj się z naszą ofertą, bazującą na wieloletnim doświadczeniu w szukaniu i wybieraniu samochodów, które są godne uwagi.
Znajdziemy Twój wymarzony samochód, sprawdzimy jego stan techniczny, zgromadzimy niezbędne dokumenty. Zajmiemy się techniczną i formalną stroną pozyskania Twojego wymarzonego auta. Tobie pozostanie jedynie cieszenie się zakupionym u nas pojazdem. 
1 2 3 4 5