www.felix.pl
40 lat na rynku – warto nam zaufać

40 lat pracujemy na Twoje zaufanie

Doświadczenie, profesjonalizm, rzetelność to cechy, które budują naszą firmę od niemal 40 lat. Jesteśmy efektywnym partnerem, któremu możesz zaufać. Sprowadzimy auto na miarę Twoich potrzeb i Twojego portfela. Pozyskujemy samochody: nowe, używane, poleasingowe, jak również z wynajmu długoterminowego i windykacji.Od lat prowadzimy krajowy i międzynarodowy transport samochodowy. Mamy więc praktyczne doświadczenie w motoryzacji.

Nigdy nie kupujemy „kota w worku”.

Nasze auta są skrupulatnie sprawdzane pod kątem technicznym, jak również pod względem formalnym (posiadania niezbędnych dokumentów).

Sprowadzimy Twój wymarzony samochód, a Twoje auto będzie Ci służyć przez kolejne lata, dając radość z każdego przejechanego kilometra. Od podszewki znamy realia rynku pojazdów. Współpracujemy z grupą sprawdzonych partnerów, którzy są gwarantem efektywnej transakcji.
Nie trać czasu na żmudne poszukiwanie samochodu, sprawdzanie stanu pojazdu oraz kompletowanie niezbędnych dokumentów. Wybierz nas i zyskaj pewność, że Twoje auto będzie sprawdzonym produktem. Mamy indywidualne podejście do każdego klienta. 
Używane samochody pozyskane z pewnych źródeł i sprawdzone pod kątem technicznym, pozwalają zaoszczędzić pieniądze i służą niezawodnością na równi z nowymi. Zapoznaj się z naszą ofertą, bazującą na wieloletnim doświadczeniu w szukaniu i wybieraniu samochodów, które są godne uwagi.
Znajdziemy Twój wymarzony samochód, sprawdzimy jego stan techniczny, zgromadzimy niezbędne dokumenty. Zajmiemy się techniczną i formalną stroną pozyskania Twojego wymarzonego auta. Tobie pozostanie jedynie cieszenie się zakupionym u nas pojazdem. 
1 2 3 4 5