Strona główna Oferta Materiały budowlane Kleje Atlas Kleje do styropianu
Stolarka budowlana
Pokrycia dachowe
Izolacje budowlane
Materiały budowlane
Zapewniamy transport
i rozładunek
więcej...  
Rehau
Koelner
Wik Plast
Rockwool
wiecej...  
Jeżeli jesteś zainteresowany promocjami i ofertami specjalnymi - dopisz swój e-mail.
 
Kleje do styropianu
Tynki akrylowe i mineralne:Masy, tynki, zaprawy
Farby:Farby
Kleje:Zaprawy budowlane Podkłady podłogowe Kleje do płytek ceramicznych Tynki szlachetne Kleje do styropianu Materiały izolacyjne Kleje do tapet Gipsar - gładź szpachlowa
ATLAS STOP

Do płyt i kasetonów styropianowych, wewnętrzna zaprawa klejowa na ściany i stropy


ZASTOSOWANIE
Zaprawę klejową ATLAS STOP stosuje się do klejenia wewnątrz budynku płyt i kasetonów styropianowych na powierzchniach ścian i stropów z betonu, gazobetonu, tynku cementowego i surowej cegły. ATLAS STOP nadaje się również do klejenia podkładów pod tapety wykonanych z pianki poliuretanowej lub korka. Zaprawa klejowa STOP znajduje także zastosowanie przy murowaniu, wyrównywaniu powierzchni oraz szpachlowaniu.

WŁAŚCIWOŚCI
Zaprawa klejowa ATLAS STOP jest gotową suchą mieszanką, bardzo wygodną i łatwą w użyciu. Odznacza się wysoką plastycznością i przyczepnością do podłoża. Zaprawa klejowa ATLAS STOP ma kolor biały, co powoduje, że jest czysta w pracy, nie pozostawia zabrudzeń na powierzchniach jasnych płyt styropianowych. Można wykorzystywać ją w razie potrzeby do spoinowania szczelin międzypłytowych lub narożnikowych. Po wyschnięciu kolor zaprawy pozostaje biały.

 

ATLAS STOP - 2000

Klej dyspersyjny do kasetonów styropianowych do zastosowań wewnętrznych


ZASTOSOWANIE
ATLAS STOP 2000 przeznaczony jest do przyklejania wewnątrz pomieszczeń płyt i kasetonów styropianowych a także elementów i akcesoriów wykończeniowych wykonanych ze styropianu (plafonów sufitowych i listew wykończeniowych). Nadaje się na podłoża takie jak tynki gipsowe, cementowe, cementowo-wapienne lub różne podłoża betonowe.

WŁAŚCIWOŚCI
ATLAS STOP - 2000 jest produkowany jako gotowa do bezpośredniego użycia, jednorodna pasta o konsystencji ok. 1,60 g/cm3. Klej ATLAS STOP 2000 charakteryzuje się wysokimi właściwościami klejącymi, dobrą przyczepnością do podłoża i styropianu oraz niskim zużyciem. Jest łatwy i wygodny w użyciu.

 
Pustaki ceramiczne
Profile faliste
Okna drewniane
Zaprawy
Fondaline - Charakterystyka
wiecej...  
Zaprawy
Fondaline - Charakterystyka
Okna drewniane
Pustaki ceramiczne
Kleje
wiecej...  
więcej...
Strona główna O firmie Oferta Usługi Promocje Katalog firm Technologie Porady budowlane Forum dyskusyjne Galeria Kontakt
Copyright © FELIX 2006
Wykonanie: 2M SYSTEM