GIPSAR UNI

Biała, uniwersalna masa szpachlowa do wykonywania gładzi gipsowych i napraw powierzchni ścian i sufitów w pomieszczeniach wewnętrznych.


ZASTOSOWANIE
GIPSAR UNI jest przeznaczony do wykonywania gładzi gipsowych na podłożach mineralnych takich jak tynki cementowe, cementowo-wapienne, ściany betonowe. Może być stosowany do spoinowania i klejenia wyrobów gipsowych. Nadaje się także do wypełniania ubytków na powierzchni ścian i sufitów w pomieszczeniach wewnętrznych

WŁAŚCIWOŚCI
GIPSAR UNI jest gotową, suchą mieszanką produkowaną na bazie mączki anhydrytowej, wypełniaczy wapiennych oraz dodatków modyfikujących nowej generacji poprawiających plastyczność i reologię. GIPSAR UNI, dzięki białemu kolorowi i uzyskiwanej dużej gładkości po zatarciu tworzy doskonałe podłoże pod malowanie lub tapetowanie.

 

GIPSAR MAX

biała masa szpachlowa, o przedłużonym czasie wiązania do wykonywania gładzi gipsowych i szpachlowania połączeń płyt gipsowo-kartonowych.

ZASTOSOWANIE
GIPSAR MAX jest przeznaczony do wykonywania gładzi gipsowych na podłożach mineralnych takich jak tynki cementowe, cementowo-wapienne, ściany betonowe. Może być także stosowany do montażu i spoinowania płyt gipsowo-kartonowych (z użyciem taśm zbrojących spoiny). Nadaje się do wypełniania ubytków na powierzchni sufitów i ścian w pomieszczeniach wewnętrznych.

WŁAŚCIWOŚCI
GIPSAR MAX jest gotową, suchą mieszanką produkowaną na bazie gipsu naturalnego, wypełniaczy wapiennych oraz dodatków modyfikujących nowej generacji poprawiających plastyczność i reologię. GIPSAR MAX, dzięki białemu kolorowi i uzyskiwanej dużej gładkości po zatarciu tworzy doskonałe podłoże pod malowanie lub tapetowanie. Przedłużony czas wiązania powoduje, że GIPSAR MAX jest produktem bardzo wygodnym i łatwym w użyciu.