SPECJALISTYCZNE ŚRODKI CHEMICZNE DO TRUDNYCH OCZYSZCZEŃ.OXYBAN E4

POSIADA WŁAŚCIWOŚCI ROZPUSZCZANIA ZAPRAWY MURARSKIEJ I BETONU CO POZWALA NA USUWANIE ICH Z CEGIEŁ KLINKIEROWYCH, GLAZURY, TERRAKOTY I NARZĘDZI; ŚRODEK SŁUŻY RÓWNIEŻ DO USUWANIA ZABRUDZEŃ OLEJOWYCH I SMARÓW Z POWIERZCHNI BETONU; DZIĘKI PENETRACJI W GŁĄB BETONU NASTĘPUJE WYDOSTAWANIE SIĘ TYCH ZABRUDZEŃ NA POWIERZCHNIĘ, Z KTÓREJ NALEŻY ZMYĆ JE WODĄ.
BANIMOUSS

BANIMOUSS JEST ŚRODKIEM DO ZWALCZANIA GRZYBÓW, PLEŚNI, MCHÓW, POROSTÓW, GLONÓW I ALG ZE ŚCIAN, MURÓW, POWIERZCHNI BETONOWYCH, TYNKÓW, DACHÓWEK I TARASÓW; ZABEZPIECZA PRZED ICH PONOWNYM POJAWIENIEM SIĘ PONIEWAŻ ZAPOBIEGA UMIEJSCOWIENIU SIĘ SPORÓW I CHWYTNIKÓW; STOSOWANIE BANIMOUSS POZWALA NA NAKŁADANIE FARBY NA POWIERZCHNIĘ NA KTÓREJ BYŁ STOSOWANY I ZAPOBIEGA POWSTAWANIU BĄBLI.
CORROBRILL

CORROBRILL JEST PRZEZNACZONY DO ODRDZEWIANIA TRUDNO DOSTĘPNYCH POWIERZCHNI METALI ŻELAZNYCH, USUWANIA NAGARU, TŁUSTYCH OSADÓW; POSIADA WŁAŚCIWOŚCI TWORZENIA NA OBRABIANEJ POWIERZCHNI WARSTWY PASYWUJĄCEJ DAJĄCEJ PODKŁAD POD FARBĘ NAWIERZCHNIOWĄ; ZASTĘPUJE OPERACJĘ PIASKOWANIA; SZCZEGÓLNIE WYDAJNY W PRZYPADKU DŁUGICH SERII; CORROBRILL NADAJE SIĘ DO POLEROWANIA STALI NIERDZEWNYCH I STOPÓW LEKKICH.
CORRENOV

TO ŚRODEK DO RENOWACJI i CZYSZCZENIA POWIERZCHNI ALUMINIOWYCH I DURALOWYCH NP. KONTENERY, PRZYCZEPY, CZĘŚCI SAMOCHODÓW; USUWA PRODUKTY UTLENIANIA I ZAPOBIEGA ICH POWSTAWANIU, ELIMINUJE SOLE TŁUSTE ZABRUDZENIA; CORRENOV TRAWI 1 PASYWUJE STALE NIERDZEWNE ZAPEWNIAJĄC IM LEPSZĄ ODPORNOŚĆ NA KOROZJĘ.
VANABAN R

JEST ZASADOWYM ŚRODKIEM POSIADAJĄCYM WYSOKĄ WYDAJNOŚĆ ROZKŁADU BRUDU I PRZEZNACZONYM DO CZYSZCZENIA KOSTKI BRUKOWEJ, LASTRIKO, ŚCIAN Z KAMIENIA (ZABYTKI, POMNIKI); VANABAN R SŁUŻY RÓWNIEŻ DO MYCIA I NEUTRALIZACJI SADZY W KOTŁACH I PIECACH, CZYSZCZENIA ZBIORNIKÓW I KADZI PO OLEJACH ROŚLINNYCH I ZWIERZĘCYCH, USUWANIA NAGARU Z CZĘŚCI SILNIKA I CZYSZCZENIA CZĘŚCI MASZYN.
SUPER PROBAN

SUPER PROBAN STANOWI WYSOCE WYDAJNĄ MIESZANKĄ ROZPUSZCZALNIKÓW I PRZEZNACZONY JEST DO USUWANIA Z MATERIAŁÓW I NARZĘDZI ZABRUDZEŃ ZE SMOŁY, ASFALTU, BTUMITU, SMARÓW ORAZ CZYSZCZENIA POWIERZCHNI POKRYTEJ ZABRUDZENIAMI OLEJOWYMI, PALIWAMI CIĘŻKIMI ORAZ PRODUKTAMI ROPOPOCHODNYMI.