Siatka ozdobna: dekoracyjna i efektowna
Chrońcie Państwo swoje kwiaty przed zbyt ciekawymi.. nogami!

Ukwiecone rabaty wyglądają w każdej porze roku inaczej, ale zawsze pięknie. Wymarzoną okazją, aby dać upust swojej kreatywności. Udając architekta ogrodów możecie Państwo bawić się grą odcieni, kontrastów i zapachów. A dzięki systemom Luxursus i Luxanet chronić swoje dzieło dekoracyjną siatką.

Słupki Luxursus
Z wykorzystaniem specjalnych słupków montaż ogrodzenia ozdobnego Luxursus staje się całkiem prosty. Słupki są fosforowane cynkowo i powleczone zielonym tworzywem.

Słupki uniwersalne Multistick.
Ten uniwersalny pręt z rury stalowej nadaje się doskonale do zawieszania ogrodzeniowych plecionek drutu, np. Luxanet, Luxursus, Hexanet i Casanet.

Luxanet
Oryginalność i dekoracyjność
Czy u Państwa sąsiada trawa jest zawsze zieleńsza? Postarajcie się zatem zabłyszczeć rabatami, w czym pomoże Państwu Luxanet. Luxanet jest siatka jedyną w swoim rodzaju. Ma wytrzymałość zgrzewanej plecionki ogrodowej z podwójną krawędzią, a poziomo przebiegająca fala przyciąga wzrok.

 

Luxursus
Tradycjonalizm i prostota
Ta falista siatka przekonała już wiele pokoleń miłośników ogrodu. Da się ona elastycznie dopasować do najbardziej wymyślnych kształtów rabat. Dzięki prostocie wyglądu nadaje się tak samo dobrze do zadbanego ogrodu angielskiego, jak i do naturalnego ogrodu typu wiejskiego.