Resistor: Grodzić elastycznie i wielostronnie

Resistor dopasuje się elastycznie do wszystkich pochyleń terenu na Państwa działce. I mimo to potrafi wiele wytrzymać. Resistor nadaje się szczególnie do roślin pnących.

Prawdopodobnie znacie Państwo Resistor jako tradycyjną siatkę ogrodzeniowa. Nie dajcie się jednak zwieść tej etykietce i nadajcie za pomocą Resistor swojemu ogrodowi indywidualny, osobisty kształt.
Wynik: prawdziwa zielona ściana, dająca więcej prywatności tyle spokojnych zakątków w Państwa ogrodzie, ile sobie tylko zażyczycie.
Siatka Resistor dopasowuje się elastycznie do każdego spadku terenu. Ta elastyczność czyni ją wytrzymałą, ponieważ zawsze pasuje bardzo dokładnie.

Resitor
Siatka Resistor jest dostępna z oczkami w dwóch wymiarach i w wysokościach od 100 do 200 cm. Wykonana jest z ocynkowanego drutu, bardzo ściśle powleczonego tworzywem. Im większa średnica drutu, tym siatka jest mocniejsza; to się rozumie samo przez się. Stosując Resistor będziecie Państwo przez lata cieszyli się ogrodem ogrodzonym bezpiecznie i estetycznie.

Słupki Resistor
Bardzo trwałe okrągłe słupki stalowe
Wysokość słupka= wysokość siatki +50cm
Słupki zostały zabezpieczone antykorozyjnie dzięki ocynkowaniu wewnątrz i na zewnątrz, a następnie powleczeniu warstwą poliestru.