Arcoflor: wyróżniająca się dyskrecja w Państwa ogrodzie.

Jeżeli to Państwa rośliny pnące, a nie znajdujący się pod nimi łuk, mają odgrywać główną rolę.
Arcoflor jest systemem dekoracji ogrodów, z którego możecie Państwo do woli czerpać pomysły do każdej koncepcji ogrodu. Składa się on z gotowych zestawów do szybkiego montażu, ale poszczególne elementy można tez kupić pojedynczo, to pozwoli Państwu urzeczywistnić wymarzone konstrukcje z kwiatów. Arcoflor jest zielony, ponieważ nie chce przytłumić wspaniałości Państwa kwiatów, lecz jedynie ja dobrze wyeksponować. I będzie to z pewnością czynił długie lata, jako że potrafi przeciwstawić się roślinom i siłom przyrody. A to wszystko z pełna dyskrecją.
Nawet najbardziej wymyślne kompozycje mogą zostać wykonane z elementów Arcoflor, które są do siebie idealnie dopasowane tak, aby nie ograniczać sposobów ich łączenia. Kilka propozycji znajdziecie Państwo na następnej stronie.

Łuk Arcoflor
100 cm x 200 cm

Wykorzystując łuk Arcoflor bez większego wysiłku zbudujecie Państwo w waszym ogrodzie wspaniałą pergolę, pełna smaku galeryjkę lub szerokie przejście. Słupki i łuki łączy się wsuwając je w siebie, panele siatki są mocowane do słupków klipsami Arcoflor. Już to ochroni Państwa plecy przed zetknięciem z murem lub żywopłotem; wystarczy teraz jeszcze dać wolna rękę roślinom pnącym. Rezultat: wspaniały zakątek w cieniu - do czytania albo na drzemkę.

Łuk Arcoflor
60 cm x 130 cm

Jest to węższy wariant łuku Arcoflor, który może tworzyć idealne przejście miedzy dwiema częściami ogrodu albo romantyczne dojście do drzwi wejściowych. Pod ciężarem wyrośniętej rośliny pnącej- prosimy wypróbować łuk jako podporę dla róż - nie ustąpi ani na milimetr. Montaż jest tak samo prosty, jak w przypadku łuku Arcoflor 100 cm x 200 cm.

 

 

Altanka ogrodowa Arcoflor
Czy może być coś bardziej przyjemnego, niż w altance wypić z przyjaciółmi szklaneczkę? Dzięki systemowi Arcoflor możecie Państwo urzeczywistnić to marzenie bez potrzeby poświęcania wielu dni na majsterkowanie. Solidne panele, zazielenione roślinami pnącymi, będą Państwa chronić od tyłu, od góry i z boku przed wiatrem i słońcem. Zakład, że altanka stanie się także Państwa ulubionym miejscem na sjestę? Montaż jest tak prosty, jak w przypadku łuku Arcoflor 100 cm x 200 cm

Furtka Arcoflor
Może być jeszcze bardziej idyllicznie: mały łuk Arcoflor możecie Państwo mianowicie zamknąć śliczną furtka z drewna. Przynajmniej częściowo, gdyż od góry pozostanie okrągły otwór, przez który będzie widać Państwa ogród. Bajkowe wejście na ścieżkę ogrodową albo do warzywniaka. Zestaw zawiera słupki i zamek.

 

 

Panele Arcoflor
Tworzą na murze idealne podparcie dla roślin pnących, ale można je tez łączyć z innymi elementami systemu. Nasz typ: za pomocą słupków, klipsów i odrobiny zdolności manualnych możecie Państwo zrobić dla Waszych roślin dekoracyjne kolumny, po których będą się mogły piąć.

Słupki Arcoflor
Popuśćcie Państwo wodze fantazji, słupki Arcoflor pozwolą Wasze marzenia oblec w realne kształty. Wystarczy przyczepić panele Arcoflor do szyny słupka i macie Państwo dodatkową oryginalną formę dekoracyjną.