Segmentowe bramy garażowe dla wymagających użytkowników

Komfortowe bramy otwierane pionowo w górę

Rozwiązanie to pozwala na parkowanie samochodu bezpośrednio przed bramą, co przyczynia się do oszczędności miejsca. Bramy są uszczelnione na całym obwodzie, poruszają się bardzo cicho i lekko i zamykane są w sposób zapewniający pewne zabezpieczenie przed włamaniem. Wszystkie bramy wyposażone są w opatentowany system chroniący przed przytrzaśnięciem palcy. Bramy podwójnościenne wypełnione są pianką izolacyjną nie zawierającą freonu.

Dla inwestorów stawiających wysokie wymagania
W trzech wariantach wykonania powierzchni zewnętrznej płyty bramy. Ze stali: bramy pojedynczościenne i podwójnościenne - izolowane cieplnie. Wersje ekskluzywne z płytą z pełnego drewna. Z drzwiami bocznymi w tym samym wzorze. Dla większej wygody polecamy sterowany pilotem napęd bram garażowych firmy Hörmann.


Napędy bram garażowych SupraMatic: komfort i wygoda

Siedząc w samochodzie możecie Państwo otworzyć bramę. Zdalne sterowanie! Dzięki temu można od razu wjechać do oświetlonego przez 3 minuty garażu. Bezpiecznie w nocy, sucho podczas deszczu i śniegu. Rozwiązanie szczególnie polecane dla garaży z wjazdem wychodzącym bezpośrednio na zewnątrz budynku. Ten komfort na pewno się opłaci.

Również już zamontowane bramy można bez problemu wyposażyć w napęd. Napędy do bram garażowych firmy Hörmann pasują nie tylko do bram uchylnych i segmentowych Hörmann, lecz również do bram wielu innych producentów. Montaż jest wyjątkowo prosty, a brama z napędem to dobra inwestycja.