Stylowe akcenty domu - parapety wewnętrzne i zewnętrzne

PIĘKNO NA ZEWNĄTRZ

Parapety zewnętrzne Aluplast umiejętnie łączą nowoczesną estetykę z najwyższą funkcjonalnością. Ich gładkie powierzchnie są łatwe w utrzymaniu w czystości, odporne na uderzenia i zadrapania.

Dostępne w róznych kolorach, mogą stanowić doskonałą oprawę Państwa okien. Możecie Państwo zamówić parapet dowolnej długości i różnych szerokościach. Montaż parapetów zewnętrznych Aluplast jest bardzo prosty - odbywa się przy użyciu pianki montażowej, zaprawy murarskiej, silikonu oraz specjalnej taśmy uszczelniającej.

 

 

 

PIĘKNO WEWNĄTRZ

Coraz częściej w nowoczesnych aranżacjach mieszkań i domów eksponuje się parapety wewnętrzne, których powierzchnia pełni rolę dodatkowej półki np. na rośliny doniczkowe czy różnego rodzaju drobiazgi. Aby parapet mógł dobrze spełniać taką funkcję, musi być nie tylko wyjątkowo estetyczny, ale także odporny na uszkodzenia i trwały.

Parapety wewnętrzne Aluplast wykonane są z wielokomorowego PCV, co gwarantuje ich stabilność oraz bezproblemową pielęgnację. Ich dodatkową zaletą jest także wyjątkowo prosty montaż przy pomocy zaprawy, taśmy uszczelniającej, pianki montażowej i silikonu. Parapety te dostępne są w dowolnych kolorach. Do każdego parapetu dołączane są estetyczne i kolorystycznie dobrane zaślepki.