PUH Wimont s.c. posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji zewnętrznych parapetów aluminiowych i stalowych. Produkcja zewnętrznych parapetów aluminiowych i stalowych jest prowadzona przy użyciu najnowocześnejszych urządzeń do gięcia blachy produkcji szwajcarskiej, w oparciu o aprobatę techniczną, którą nasz wyrób uzyskał w październiku 1996 roku w Centralnym Ośrodku Badawczo-Rozwojowym Przemysłu Elementów Wyposażenia Budownictwa "METALPLAST" w Poznaniu.
Ponadto w ofercie naszej firmy znajdują się także wewnętrzne parapety profilowane wykonane z twardego PCW.

Nasza bogata oferta w zakresie parapetów pozwoli dokonać wyboru produktu najlepiej odpowiadającego Państwa potrzebom.


Parapety zewnętrzne aluminiowe
Parapety zewnętrzne aluminiowe wykonane są z blachy stopowej 1,5 mm lub w wersji "SOFTLINE" o grubości 1,2 mm i długościach handlowych 6 m. Parapety te są chromianowane, powlekane wysokogatunkowymi farbami proszkowymi TIGER i zabezpieczone folią ochronną. Oferowane parapety aluminiowe dostępne są w całej palecie kolorów RAL oraz wszystkich szerokościach, w zależności od indywidualnych potrzeb inwestora.

1- folia zabezpieczająca
2- lakier proszkowy
3- warstwa chromianowa
4- blacha aluminiowa

Parapety zewnętrzne stalowe
Parapety zewnętrzne stalowe wykonane są z blachy stalowej o grubości 0,7 mm i oferowane w długości handlowej wynoszącej 6 m. Parapety te są ocynkowane, powlekane farbą poliestrową i zabezpieczone folią ochronną. Oferowane są w kolorze białym (RAL 9016) i brązowym (RAL 8016), we wszystkich szerokościach.

 

 1 - folia zabezpieczająca
2 - lakier proszkowy
3 - warstwa cynkowa
4 - blacha stalowa

Parapety wewnętrzne
Parapety wewnętrzne JUVEL to produkt renomowanej niemieckiej firmy. Są to parapety profilowane, wykonane z twardego PCW, pokryte warstwą laminatu o grubości 0,3 mm. Oferowane są w kolorze białym i marmur szary o długości handlowej 5,8 m.