Dach, z którego można być dumnym

Pokrycie dachowe z blachy dachówkopodobnej Lindab Topline -profesjonalnym rozwiązaniem dla renowacji dachów pokrytych eternitem, papą i łupkiem.Lindab Topline układa się bezpośrednio na starym pokryciu dachowym.

 

 

Wygląd zewnętrzny, który się liczy Lindab Topline będzie efektywny również za 30 lat.

 

 

 

Nikt nie będzie twierdził, że ładny dach uczyni człowieka szczęśliwszym. Bo przecież można dobrze mieszkać pod starym i zniszczonym dachem, jeżeli tylko jest on szczelny. Prosimy jednak przyjrzeć się zdjęciom zamieszczonym na tych stronach i przyznać z ręką na sercu - to nie jest tylko coś co możemy nazwać nowym dachem, on może zmienić charakter domu i podnieść jego wartość estetyczną. Dach nie uczyni domów sąsiadów piękniejszymi, ale może niektórzy z nich sami poczują chęć do renowacji dachu.Ale najważniejszą rzeczą w tym wszystkim jest to, że ten piękny rezultat można uzyskać przy użyciu całkiem prostych środków. Prawdziwy dach Lindab Topline jest dobrze przemyślanym i profesjonalnym rozwiązaniem, nadającym się do łatwego zamontowania na starym dachu. I zachowuje on swój efektywny wygląd i szczelność przez wiele lat. Na nasze materiały udzielamy 15 lat gwarancji.

Słyszysz opinie sąsiadów!
Dokonaj renowacji swojego starego dachu przy użyciu Lindab Topline.
Lindab Topline nadaje się specjalnie do renowacji starych dachów. Można go układać bezpośrednio na pokryciu na przykład z eternitu, papy i łupka, unikając tym samym rozbiórki i usuwania starego pokrycia dachowego. W ten sposób oszczędzasz na czasie i nie musisz przekształcać swojego podwórka w plac budowy. Otrzymujesz dach o prostym harmonijnym kształcie, jakim charakteryzują się dachy kryte dachówką. Ale Lindab Topline jest optymalnym rozwiązaniem także z ekonomicznego punktu widzenia, jeżeli Twój dom ma mieć nowy piękny dach.Materiał użyty do produkcji naszej blachodachówki gwarantuje Ci trwały i piękny dach na długie lata.Przez zastosowanie dachu Lindab Topline pozostawiasz za sobą czas narzekań na płyty dachowe, które kruszyły się, pękały, odbarwiały się, porastały mchem lub traciły swą szczelność. A my jesteśmy obecni na rynku skandynawskim od ponad 30 lat, a więc wiemy co mówimy ...