Stal, styl i trwałość - 15 lat gwarancji

Blacha stalowa stanowi rdzeń dachu Lindab Topline. Ocynkowany ogniowo rdzeń stalowy jest powleczony utwardzoną warstwą poliestru lub TC 50 odporną na działanie atmosferyczne, która skutecznie zabezpiecza przed korozją i odbarwieniem. Jednocześnie nadaje ona dachowi gładką powierzchnię, dzieki której deszcz z łatwością spłukuje z dachu osady takie jak glony czy mech. A więc dach w większej mierze sam utrzymuje się w czystości, ale jeżeli uważasz, że trzeba go odświeżyć, to możesz to zrobić przy użyciu węża ogrodowego i miękkiej szczotki.

 

 

Prawdziwy dach Lindab Topline

Życzymy wszystkim, aby każdy miał nowy dach dopracowany w każdym szczególe. Dlatego ważną rzeczą jest wybór prawdziwego dachu Lindab Topline wyróżniającego się trzema decydującymi zaletami:

- Falisty kształt krawędzi czołowej, który nadaje okapowi dachu właściwego i bardzo harmonijnego zakończenia a ponadto zapewnia, że połączenia arkuszy nikną na połaci dachowej.

- Zcięte narożniki, które ułatwiają roboty montażowe i dają doskonały wynik końcowy.

- Zaznaczane miejsca na śruby, które zapewnia łatwe i zawsze prawidłowe usytuowanie śrub. Zaznaczenie śrub jest standardem na Topline Handy.


 

Dobierz kolor do swojego domu

W standardzie masz do wyboru 16 kolorów. I niezależnie od tego jaki kolor wybierzesz, możesz mieć całkowitą pewność, że arkusze ten kolor zachowają i będą odporne na działanie zmiennego klimatu.
1. Ciemno czerwony
2. Sygnałowo czerwony
3. Wiśniowy
4. Ceglasto czerwony
5. Brązowy
6. Jasno niebieski
7. Ciemno niebieski
8. Sygnałowo niebieski
9. Zielony
10.Żółty
11.Biały
12.Ciemno szary (grafitowy)
13.Jasno szary
14.Beżowy
15.Czarny
16.Srebrny metaliczny

Specjalnie ukształtowana krawędź cięcia czołowego.