Dobierz typ odpowiedni dla zadania

Dobierz typ odpowiedni dla zadania.
Jeżeli już postanowisz, że Lindab Topline jest tym właściwym wyborem, powinieneś dobrać typ blachy idealny dla danego zadania.

 

Topline Handy

Topline Handy nadaje się dobrze, jeżeli zadanie ma być wykonane przez jedną osobę, ponieważ płyty te są krótkie i tym samym bardzo łatwe do układania. Ponadto nadają się one do dachów, których arkusze wymagają częściowego przycięcia - na przykład na dachach z licznymi mansardami. Topline Handy można otrzymać w Składach Regionalnych naszej firmy. A dzięki małej długości arkuszy są łatwe do przewożenia.

Rolnictwo i przemysł
Dla dużych powierzchni dachowych występujących na przykład w rolnictwie i przemyśle stosuje się często typ Topline 107. Ten typ blachy ma wyjątkowo dużą ?długość dachówki?, która jest szczególnie elegancka na dużych powierzchniach dachowych. Topline 107 można otrzymać w postaci arkuszy zarówno krótkich jak i długich.

- i jako płyty długie
Płyty Lindab Topline mogą być również dostarczane o dowolnych długościach aż do 5 metrów. Długie płyty okazują się szczególnie racjonalne w przypadku montażu na dużych niezałamanych połaciach dachowych. W zamian za to przy układaniu arkuszy długich należy się liczyć z koniecznością użycia dodatkowej pary rąk. Ponadto można kombinować płyty Topline Handy z długimi płytami Topline według własnego życzenia - zakładki płyt pozostają niewidoczne dzięki odpowiednio ukształtowanej krawędzi czołowej dachu Lindab Topline.

Przemyślany w najdrobniejszych szczegółach

Od ponad 30 lat firma Lindab dostarcza dachy stalowe dla surowego klimatu krajów skandynawskich. Przeznaczone one były dla długiego szeregu różnych rozwiązań - w tym także dla renowacji dachów. Pozwoliło nam to na zdobycie takiego doświadczenia i wiedzy, która stworzyła podstawy dla naszego programu produkcyjnego i szczegółowej instrukcji montażu, która zawsze towarzyszy naszym blachom Topline. Dlatego wybierając Lindab Topline dla swojego dachu możesz być zawsze pewny co do osiągnięcia dobrego wyniku w najdrobniejszych szczegółach.Przeczytaj więcej o Topline 107 w naszej specjalnej broszurze.

Pomyślano o wszystkim

Szczegóły są równie ważne dla dachu jak i dla innych okoliczności życiowych. Dlatego opracowaliśmy kompletny program wyposażenia, który razem z naszą szczegółową instrukcją montażu zapewni Ci profesjonalne wykończenie swojego dachu. Dekarze nie powinni tracić czasu na wymyślanie specjalnych rozwiązań, co w rezultacie oznacza dla Ciebie oszczędność pieniędzy.Prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania dalszych informacji. Możemy Cię równieć skierować do najbliższego dystrybutra lub do jednego z wielu wykwalifikowanych dekarzy, którzy są za pan brat z dachami Lindab Topline. Znajdziesz ich na terenie całego kraju. Oni mogą Ci pomóc swoimi radami i zaleceniami a także wykonawstwem.

Stalowe rynny dachowe Lindab Rainline

Rynny Lindab Rainline stanowią doskonałe zakończenie twojego nowego dachu. Utwardzone i piękne rynny dachowe możesz otrzymać w kolorze silver metallic przypominającym cynk. Możesz je również otrzymać w kolorze dachu lub w zupełnie innym kolorze. Istnieje tu wiele możliwości. Zamów specjalną broszurę na temat Lindab Rainline.