terratherm sil

ZASTOSOWANIE
Do poprawy izolacji cieplnej w starym budownictwie oraz w budynkach nowo wznoszonych. Może być stosowany na podłożach wykonanych z różnych materiałów : cegła i pustak ceramiczny, gazobeton, pustak żużlowy, beton, tynk cementowo-wapienny.

WŁAŚCIWOŚCI
System ocieplania ścian zewnętrznych budynków z zastosowaniem płyt styropianowych jako warstwy izolacyjnej, gdzie warstwa wykończeniowa to krzemianowy tynk cienkowarstwowy silikat terrasil.

UWAGI
terrafix do mieszania z cementem portlandzkim w proporcji wagowej 1:1.


terratherm plast

ZASTOSOWANIE
Do poprawy izolacji cieplnej w starym budownictwie oraz w budynkach nowo budowanych do wykonywania ściany dwuwarstwowej. Może być stosowany na podłożach wykonanych z różnych materiałów : cegła i pustak ceramiczny, gazobeton, pustak żużlowy, beton, tynk cementowo-wapienny.

WŁAŚCIWOŚCI
System ocieplania ścian zewnętrznych budynków z zastosowaniem płyt styropianowych jako warstwy izolacyjnej, gdzie warstwa wykończeniowa to akrylowy tynk cienkowarstwowy terraplast.

UWAGI
TERRAFIX do mieszania z cementem portlandzkim w proporcji wagowej 1:1.


terratherm bud

ZASTOSOWANIE
Do poprawy izolacji cieplnej w starym budownictwie oraz w budynkach nowo wznoszonych. Może być stosowany na podłożach wykonanych z różnych materiałów : cegła i pustak ceramiczny, gazobeton, pustak żużlowy, beton, tynk cementowo-wapienny.

WŁAŚCIWOŚCI
System ocieplania ścian zewnętrznych budynków z zastosowaniem płyt styropianowych jako warstwy izolacyjnej, gdzie warstwa wykończeniowa to akrylowy tynk cienkowarstwowy - terra bud.


terratherm min

ZASTOSOWANIE
Do poprawy izolacji cieplnej w starym budownictwie oraz w budynkach nowo wznoszonych. Może być stosowany na podłożach wykonanych z różnych materiałów : cegła, pustak ceramiczny, gazobeton, pustak żużlowy, beton, tynk cementowo-wapienny.
WŁAŚCIWOŚCI
System ocieplania ścian zewnętrznych budynków z zastosowaniem płyt styropianowych jako warstwy izolacyjnej, gdzie warstwa wykończeniowa to polimerowo-mineralny tynk cienkowarstwowy terranova redis.


terratherm wool sil

ZASTOSOWANIE
Do poprawy izolacji cieplnej w starym budownictwie oraz w budynkach nowo wznoszonych. Może być stosowany na podłożach wykonanych z różnych materiałów: cegła i pustak ceramiczny, gazobeton, pustak żużlowy, beton, tynk cementowo-wapienny.

WŁAŚCIWOŚCI
System ocieplania ścian zewnętrznych budynków z zastosowaniem płyt z wełny mineralnej jako warstwy izolacyjnej, gdzie warstwa wykończeniowa to krzemianowy tynk cienkowarstwowy silikat terrasil. System charakteryzuje się bardzo dobrą paroprzepuszczalnością, izolacyjnością termiczną i akustyczną oraz podwyższoną odpornością na zabrudzenia ze względu na właściwości elektrostatyczne tynku krzemianowego.


terratherm wool min

ZASTOSOWANIE
Do poprawy izolacji cieplnej w starym budownictwie oraz w budynkach nowo wznoszonych. Zalecany na obiekty użyteczności publicznej oraz budynki o wysokości powyżej 25 m. Może być stosowany na podłożach wykonanych z różnych materiałów: cegła i pustak ceramiczny, gazobeton, pustak żużlowy, beton, tynk cementowo-wapienny.
WŁAŚCIWOŚCI
System ocieplania ścian zewnętrznych budynków z zastosowaniem płyt z welny mineralnej jako warstwy izolacyjnej, gdzie warstwa wykończeniowa to polimerowo-mineralny tynk cienkowarstwowy terranova redis. System sklasyfikowany jako niepalny, charakteryzuje się dobrą paroprzepuszczalnością.


terratherm sol

ZASTOSOWANIE
Do poprawy izolacji cieplnej w starym budownictwie oraz w budynkach nowo wznoszonych. Może być stosowany na podłożach wykonanych z różnych materiałów : cegła i pustak ceramiczny, gazobeton, pustak żużlowy, beton, ściany otynkowane. Ze względu na swoją elastyczność system może być stosowany na niejednorodne podłoża np. konstrukcje szkieletowe z elementami drewnianymi.
WŁAŚCIWOŚCI
System ocieplania ścian zewnętrznych budynków z zastosowaniem płyt styropianowych jako warstwy izolacyjnej, gdzie warstwa wykończeniowa to silikonowy tynk cienkowarstwowy terrasol. System charakteryzujący się dużą elastycznością.