terranova redis
tynki polimerowo-mineralne

 

ZASTOSOWANIE
Zaprawa tynkarska w formie suchej zaprawy proszkowej. Stosuje się jako warstwę wykończeniową w kompleksowym systemie ociepleniowym terratherm min ze szczególnym uwzględnieniem tynku terranova redis ze względu na jego podwyższoną elastyczność lub w klasycznym układzie tynków na tynk podkładowy.
WŁAŚCIWOŚCI
Tynk produkowany na bazie wapna i cementu z dodatkiem żywic syntetycznych. Tynk mrozoodporny, odporny na działanie czynników atmosferycznych, odporny na zanieczyszczenia powietrza, o bardzo dobrej paroprzepuszczalności. Oferowane w gamie 43 kolorów lub w kolorze naturalnym terranova redis natur (numer koloru W005) do póżniejszego pokrycia powłoką malarską.Niektóre kolory oferowane są za dodatkową dopłatą.
UWAGI
terranova redis natur występuje tylko w kolorze naturalnym (W005), struktury i zuzycia jak dla terranova redis. Płyn gruntujący ibo grunt redis nie jest wymagany przy systemach ociepleniowych. Farba terracolor sol x polecana jest jako powłoka malarska na tynk terranova redis natur


terranova mineral
tynki mineralne

 

ZASTOSOWANIE
Klasyczne tynki cementowo-wapienne z dodatkami uszlachetniającymi stosowane jako wyprawa elewacyjna na stabilnych podłożach z tynków podkładowych. Nie stosować na docieplenia.
WŁAŚCIWOŚCI
Odporne na działanie czynników atmosferycznych, odporny na zanieczyszczenia powietrza, o bardzo dobrej paroprzepuszczalności. Wymaga dobrze i równomiernie ssącego podłoża. Oferowane w gamie 43 kolorów lub w kolorze naturalnym do późniejszego pokrycia powłoką malarską. Niektóre kolory oferowane są za dodatkową dopłatą.